Neuchâtel / SUI
Patinoire secondaire du Littoral
20.01.2023 - 22.01.2023
Category
Segment
Reports
Argent SIS Junior
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Mixed Age ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-argent Garçon
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Espoir SIS U13 Boy
Entries
Result
Programme court
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-argent SIS
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Avenir ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Argent ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Time Schedule (pdf)
Argent SIS Novice
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Minime ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Minis SIS U12 Girls
Entries
Result
Programme court
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-argent ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Espoirs SIS U13 Girls
Entries
Result
Programme court
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Novices ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Novice SIS U14 Girls
Entries
Result
Programme court
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Novice SIS U15 Girls
Entries
Result
Programme court
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Bronze A Garçon
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Adulte Master
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Bronze B Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Bronze B Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Bronze A Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Bronze A Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Acier B Garçons
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-bronze B Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Acier A
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Cuivre B Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Acier B Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-bronze B Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Cuivre A
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Acier B Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Poussin ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Inter-bronze A
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Cuivre B Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Benjamin ARP
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Nickel Garçons
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Chrome Garçon
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Chrome Ainées
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Fer filles
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Nickel
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Chrome Jeunes
Entries
Result
Programme libre
Panel of Judges
Starting Order / Detailed Classification
Judges Scores (pdf)
Time Schedule
(Local Time, UTC +01:00)
Date
Time
Category
Segment
20.01.2023
9:00:00
Fer filles
Programme libre
9:42:00
Nickel
Programme libre
10:38:30
Nickel Garçons
Programme libre
11:09:00
Chrome Jeunes
Programme libre
11:58:00
Chrome Garçon
Programme libre
12:01:30
Chrome Ainées
Programme libre
13:08:00
Acier A
Programme libre
13:12:30
Acier B Jeunes
Programme libre
14:22:00
Acier B Garçons
Programme libre
14:26:00
Acier B Ainées
Programme libre
15:49:00
Cuivre A
Programme libre
16:18:00
Cuivre B Jeunes
Programme libre
17:14:00
Cuivre B Ainées
Programme libre
18:03:00
Inter-bronze A
Programme libre
21.01.2023
8:00:00
Inter-bronze B Jeunes
Programme libre
9:42:00
Poussin ARP
Programme libre
9:47:00
Benjamin ARP
Programme libre
10:28:00
Avenir ARP
Programme libre
11:32:00
Minime ARP
Programme libre
12:03:00
Inter-bronze B Ainées
Programme libre
13:42:00
Inter-argent ARP
Programme libre
14:45:00
Novices ARP
Programme libre
16:09:00
Inter-argent Garçon
Programme libre
16:15:30
Inter-argent SIS
Programme libre
16:22:20
Argent SIS Novice
Programme libre
16:31:50
Argent ARP
Programme libre
16:44:00
Adulte Master
Programme libre
16:50:30
Mixed Age ARP
Programme libre
17:16:30
Argent SIS Junior
Programme libre
17:45:00
Minis SIS U12 Girls
Programme court
17:57:00
Espoirs SIS U13 Girls
Programme court
18:16:00
Espoir SIS U13 Boy
Programme court
18:33:00
Novice SIS U14 Girls
Programme court
19:06:00
Novice SIS U15 Girls
Programme court
22.01.2023
8:00:00
Bronze A Jeunes
Programme libre
9:35:00
Bronze A Garçon
Programme libre
9:42:00
Bronze A Ainées
Programme libre
11:06:00
Bronze B Jeunes
Programme libre
13:18:00
Bronze B Ainées
Programme libre
15:30:00
Minis SIS U12 Girls
Programme libre
15:44:00
Espoirs SIS U13 Girls
Programme libre
16:05:00
Espoir SIS U13 Boy
Programme libre
16:25:00
Novice SIS U14 Girls
Programme libre
17:03:00
Novice SIS U15 Girls
Programme libre
Back to Event Page
Back
Back to Home Page
Contact result service
Created by Swiss Timing, Ltd.
© 2023
International Skating Union
. All Rights Reserved.